Wycieczki autobusowe po Warszawie - rozkład jazdy

  Przystanek   Godziny  
    1 3 5 7
1 ZACHĘTA 09:50 11:50 13:50 15:50
2 RATUSZ 09:56 11:56 13:56 15:56
3 TEATR WIELKI, OPERA 09:59 11:59 13:59 15:59
4 STARE MIASTO 10:04 12:04 14:04 16:04
5 PLAC KRASIŃSKICH 10:12 12:12 14:12 16:12
6 HOTEL IBIS 10:15 12:15 14:15 16:15
7 ANIELEWICZA/PAWIAK 10:21 12:21 14:21 16:21
8 POMNIK BOHATERÓW GETTA 10:23 12:23 14:23 16:23
9 UMSCHLAGPLATZ 10:28 12:28 14:28 16:28
10 CMENTARZ POWĄZKI WARSZAWSKIE 10:31 12:31 14:31 16:31
11 CMENTARZ ŻYDOWSKI 10:33 12:33 14:33 16:33
12 MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 10:39 12:39 14:39 16:39
13 MUR GETTA 10:43 12:43 14:43 16:43
14 HOTEL MARRIOTT/DWORZEC CENTRALNY 10:48 12:48 14:48 16:48
15 SYNAGOGA NOŻYKÓW 10:52 12:52 14:52 16:52
16 PAŁAC KULTURY/NOVOTEL 10:57 12:57 14:57 16:57
17 SEJM 11:02 13:02 15:02 17:02
18 PARK UJAZDOWSKI 11:04 13:04 15:04 17:04
19 ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE 11:07 13:07 15:07 17:07
20 MARSZAŁKOWSKA 11:09 13:09 15:09 17:09
21 PLAC KONSTYTUCJI 11:12 13:12 15:12 17:12
22 PLAC TRZECH KRZYŻY 11:16 13:16 15:16 17:16
23 MUZEUM NARODOWE 11:18 13:18 15:18 17:18
24 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 11:22 13:22 15:22 17:22
25 ZAMEK KRÓLEWSKI / STARE MIASTO 11:25 13:25 15:25 17:25
26 ZACHĘTA / SOFITEL 11:30 13:30 15:30 17:30

 


 

 Linia autobusowa działa przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

 

   

 

Przystanek początkowy: ul. Królewska, przy parku Saskim, naprzeciwko galerii Zachęta

 
Uwaga: Trasa autobusu może ulegać zmianie w zależności od sytuacji w ruchu miejskim. 

Informacje telefoniczne dotyczące organizacji wycieczek autobusem po Warszawie oraz zamawianie autobusu dla grup i programów specjalnych dostępne są pod numerem telefonu: +48 500 033 414 lub pocztą elektroniczną: katarzyna.gawronska@city-tour.com.pl.

 


Warsaw City-Tour. Najwspanialsze wycieczki autobusowe Warszawa. Zobacz piękne zabytki Warszawy z górnego pokładu piętrowego autobusu.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...