Wycieczki autobusowe po Warszawie - rozkład jazdy

  Przystanek   Godziny  
    1 2 3 4 5 6 7 8
1 ZACHĘTA 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
2 RATUSZ 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
3 TEATR WIELKI, OPERA 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
4 STARE MIASTO 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
5 PLAC KRASIŃSKICH 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
6 HOTEL IBIS 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
7 ANIELEWICZA/PAWIAK 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
8 POMNIK BOHATERÓW GETTA 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
9 UMSCHLAGPLATZ 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
10 CMENTARZ POWĄZKI WARSZAWSKIE 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
11 CMENTARZ ŻYDOWSKI 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
12 MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
13 MUR GETTA 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
14 HOTEL MARRIOTT/DWORZEC CENTRALNY 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
15 SYNAGOGA NOŻYKÓW 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
16 PAŁAC KULTURY/NOVOTEL 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
17 SEJM 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
18 PARK UJAZDOWSKI 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
19 ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
20 MARSZAŁKOWSKA 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
21 PLAC KONSTYTUCJI 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
22 PLAC TRZECH KRZYŻY 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
23 MUZEUM NARODOWE 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
24 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
25 ZAMEK KRÓLEWSKI / STARE MIASTO 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
26 ZACHĘTA / SOFITEL 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30

 


 

 Linia autobusowa działa przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

 

   

 

Przystanek początkowy: ul. Królewska, przy parku Saskim, naprzeciwko galerii Zachęta

 
Uwaga: Trasa autobusu może ulegać zmianie w zależności od sytuacji w ruchu miejskim. 

Informacje telefoniczne dotyczące organizacji wycieczek autobusem po Warszawie oraz zamawianie autobusu dla grup i programów specjalnych dostępne są pod numerem telefonu: +48 500 033 414 lub pocztą elektroniczną: maciej.lewandowski@city-tour.com.pl.

 


Warsaw City-Tour. Najwspanialsze wycieczki autobusowe Warszawa. Zobacz piękne zabytki Warszawy z górnego pokładu piętrowego autobusu.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...